Автоцентр «Субару Дніпро»: Світова презентація SUBARU VIZIV ADRENALINE CONCEPT

Крoсoвeр стaв пeршим кoнцeптуaльним aвтoмoбілeм, ствoрeним у рaмкax нoвoгo нaпрямку дизaйну Subaru – BOLDER, щo у пeрeклaді oзнaчaє «більш xoрoбрий», «більш сміливий» aбo «більш рельєфний».

Серія Vision for Innovation розпочалася у 2013 році з тридверного Viziv Concept. У 2014 році компанія представила його оновлену версію – Viziv 2, а в 2015 році Viziv Future. Концепт 2016 року під назвою Viziv-7 в подальшому трансформувався в серійний кросовер Subaru Ascent. У 2017 і 2018 роках серію поповнили Viziv Performance і Viziv Tourer.

Subaru Viziv Adrenaline Concept – наступний крок компанії до ідеального автомобіля, який зможе подарувати ще більше задоволення для всіх пасажирів, і перший концепт, розроблений відповідно до нової філософії дизайну Bolder.

Subaru VIZIV Adrenaline виглядає динамічним та потужним. Масивні колісні арки та дах незвичної конструкції, який є частиною силового каркасу кузова спонукають до пригод. С-подібні світлодіодні фари виконані у стилі попередніх концептів серії Viziv, мускульні рельєфні крила та бічні панелі, а також значний дорожній просвіт. Цей автомобіль створений для активних людей, які полюбляють бездоріжжя та природу, але у той самий час лаконічно вписується у дизайн буденного міста. Замість традиційних бічних дзеркал футуристичні камери заднього огляду.


Показать еще

(11)

Новинка може стати основою для найкомпактнішого SUV у модельному ряду Subaru.

Автоцентр Субару Дніпро

Адрес: м. Дніпро, вул. Аеропортівська, 17

Тел.: (056) 376-20-30, (056) 376-20-22

Графік роботи: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

WEB: www.subaru.dp.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.