Автосалон «КОЛОС-АВТО»: Mustang став найпродаванішим спортивним автомобілем

Нaрaзі, у Дeнь свoгo 56-річчя, aвтoмoбіль Mustang мoжe пoxизувaтися підкoрeнням двox вeршин у сфeрі прoдaжів пo всьoму світу, здoбувши титул нaйпрoдaвaнішoгo спортивного автомобіля й звання найбільш популярного спортивного купе, яке він отримав п'ятий рік поспіль. Крім того, автомобіль Mustang — це офіційно найбільш продаваний спортивний автомобіль Америки за останні 50 років.

«Ми пишаємося своїми дедалі надійнішими та потужнішими автомобілями Mustang, — заявив Джим Фарлі (Jim Farley), головний виконавчий директор Ford Motor Company. — Від Швеції до Шанхая, усе більше й більше справжніх поціновувачів найкращих автівок насолоджуються відчуттям свободи й американської відкритої дороги в цих нових машинах Mustang. Для нас є великою честю дарувати незабутні відчуття власним клієнтам, ентузіастам і палким автолюбителям упродовж 56 років, і цей визначний період триватиме й далі».

Дві найвищі сходинки в рейтингах продажів по всьому світу

За останніми даними реєстрації нових автомобілів від IHS Markit у 2019 році було продано 102 090 автомобілів Mustang, що зробило цю марку найбільш продаваним спортивним автомобілем у світі. У цей період продажі автівок Mustang у Німеччині зросли на 33 відсотки, у Польщі — майже на 50 відсотків, а у Франції — практично вдвічі.

У 2019 році Mustang уже п'ятий рік поспіль став найбільш продаваним спортивним купе у світі. До класу спортивних купе, за визначенням IHS Markit, належать дводверні моделі та кабріолети з відкидним верхом.

Упродовж 2019 року компанія Ford продала в Європі 9 900 автомобілів Mustang, що на 3 відсотки перевищує відповідний показник, зафіксований у попередньому році.*

* 20 основними європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

Автосалон Колос-Авто

Адрес: г. Черкассы, ул. Смелянская, 153

Тел.: (0472) 55-28-85, 55-28-87, (067) 405-31-38

Время работы: с 9.00-18.00 (вс.-вых.)

E-mail: info@kolosauto.com.ua

WEB: kolosauto.com.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.