Budweiser попередньо замовити 800 водневих вантажівок Nikola

Кoмпaнія Anheuser-Busch, щo вирoбляє пивo мaрки Budweiser, oфoрмилa пeрeдзaмoвлeння на сотні вантажівок на водневих паливних елементах стартап-компанії Nikola Motor Company.

Nikola Motor Company повідомила, що компанія Anheuser-Busch, виробник пива Budweiser, попередньо замовити до 800 її водневих вантажівок. За словами Nikola, поставляти машини вона почне в 2020 році, а в 2019 році покаже серійну версію вантажівки — на виставці CES (Consumer Electronics Show).

Nikola вважає, що запас ходу її вантажівок складе від 500 (близько 800 км) до 1 000 миль (приблизно 1 600 км). Повністю заправити машини водневим паливом, як стверджує компанія, можна буде приблизно за 20 хвилин. Крім того, Nikola повідомляє про плани по будівництву більш ніж 700 водневих заправних станцій в США і Канаді до 2028 року. Стартап-компанія говорить, що працює спільно з Anheuser-Busch для розробки перших 28 станцій — при цьому перші дві з них, як очікується, відкриються вже в цьому році.

Це не перший крок Anheuser-Busch для переходу до екологічного транспорту. Так, в кінці минулого року компанія оформила передзамовлення на 40 електричних вантажівок Tesla Semi (Tesla розраховує почати серійне виробництво вантажівок в наступному році).

Стало відомо, що Nikola Motor Company подала в суд на Tesla, вимагаючи два мільярди доларів. Стартап стверджує, що Tesla скопіювала ряд елементів дизайну і порушила патенти Nikola при створенні Semi.

Безкоштовні оголошення з продажу авто, мото техніки та запчастин >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.