Електрокроссовер від Ford — Mustang Mach-E

Пeршим сeрійним eлeктрoмoбілeм aмeрикaнськoї мaрки стaнe нoвий крoсoвeр Ford Mustang Mach-E, нaзвaний на честь найпотужніших модифікацій Ford Mustang. Ford перетворив Mustang в електрокроссовер Mach-EFord.

Дизайн нового кросовера виконаний в стилі купеобразноъ версії, а елементами оформлення новинка запозичила у спорткара Ford Mustang останнього покоління. Дверні ручки відсутні — їх замінюють кнопки на стійках даху.

 

Салон отримав цифрову 10,2-дюймову панель приладів і вертикальний 15,5-дюймовий екран для мультимедійної системи Sync 4 та управління функціями електромобіля. Заявлено, що можна користуватися голосовими помічниками — фірмовим від Ford, Siri від Apple і сервісом Google — а смартфони iPhone можна підключати по CarPlay без проводів.

 

Автомобіль побудований на новій платформі, в якій використані як нові компоненти, розроблені спеціально для Mach-E, так і елементи від інших моделей Ford. У продаж модель надійде як з заднім, так і з повним приводом з базовою або збільшеною по ємності батареєю.

 

Запропоновано мотори на 258, 285, 337 і 465 к.с. з акумуляторами 75,7 кВт/год та 98,8 кВт/год — запас ходу без підзарядки складе від 420 до 600 км в залежності від типу батареї, приводу і потужності електродвигуна. При цьому машина не підтримує надшвидку зарядку і може підключатися з терміналів потужністю 150 кВт максимум.

5-місний кросовер має два багажника — передній відсік на 100 літрів та звичайний задній 402-літровий, обсяг якого можна збільшити за рахунок складаний спинки заднього дивана.

Ford Mustang Mach-E надійде у продаж в кінці 2020 року в США, Європі та Китаї. Топова версія Ford Mustang Mach-E GT з'явиться навесні 2021 року.

Оголошення з продажу авто, мото техніки та запчастин >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.