Електровантажівки Renault Master Z.E І D WIDE Z.E. будуть ексклюзивно аноносавні на IAA-2018

Renault Trucks eксклюзивнo прeзeнтує свій нoвий нa 100% eлeктричний мoдeльний ряд Z.E. нa мaйбутній спeціaлізoвaній вистaвці IAA у Гaннoвeрі, якa будe прoвeдeнa з 20 пo 27 вeрeсня 2018 р. Нa стeнді фрaнцузькoгo вирoбникa зaгaльнoю плoщeю 1700 м2 будуть тaкoж представлені автомобілі лінійки Євро 6 та найновіші досягнення дослідницької роботи, що проводиться компанією.

Renault Trucks ексклюзивно презентує свій новий на 100% електричний модельний ряд Z.E. на майбутній спеціалізованій виставці IAA у Ганновері, яка буде проведена з 20 по 27 вересня 2018 р. На стенді французького виробника загальною площею 1700 м2 будуть також представлені автомобілі лінійки Євро 6 та найновіші досягнення дослідницької роботи, що проводиться компанією.

Renault Trucks виставить сім автомобілів (зал 17, стенд 21) на 67-й спеціалізованій виставці IAA, яка відбудеться з 20 по 27 вересня 2018 р. у Ганновері (Німеччина).

Основний акцент на стенді французького виробника буде зроблено на електровантажівках – Renault Trucks презентуватиме вантажні автомобілі модельної лінійки Z.E. Компанія Renault Trucks – піонер в розробці електромобілів – нещодавно оголосила про запуск другого покоління своїх на 100% електричних вантажних автомобілів, до якого входять вантажівки, призначені для експлуатації у містах. Відвідувачі IAA-2018 зможуть ексклюзивно ознайомитись із цими машинами на стенді Renault Trucks. Компанія представлятиме моделі Master Z.E тa D Wide Z.E., з надбудовою для вивезення сміття.

Renault Trucks вже давно вважає використання автомобілів із електродвигунами ефективним вирішенням проблем якості повітря та шуму у містах. В той же час, французький виробник переконаний, що у сфері автомобільних перевезень на дальні відстані дизель залишатиметься домінуючим типом силової установки ще протягом багатьох наступних років. Відповідно, Renault Trucks продовжує дослідження, спрямовані на підвищення енергоефективності дизельних автомобілів, і представить на виставці IAA нову інформацію стосовно науково-дослідницького проекту FALCON (Flexible & Aerodynamic Truck for Low CONsumption; в перекладі – гнучкий та аеродинамічно досконалий вантажний автомобіль із низьким рівнем споживання палива).

 

Фанати перегонів будуть у захваті, побачивши на стенді компанії найновішу модель Renault Trucks із лімітованим обсягом виробництва – T High Renault Sport Racing, випуск якої розпочнеться у вересні 2018 р. Автомобілів цієї моделі із яскраво вираженим спортивним виглядом буде вироблено лише 100 екземплярів. T High Renault Sport Racing забарвлена жовтою фарбою Sirius – всесвітньо відомим кольором гоночної команди Формули 1 Renault Sport Racing – яка разом із застосуванням жовто-чорних шахових клітин створює унікальну графічну ідентичність моделей Renault Sport. І нарешті, ще один важливий штрих – відвідувачі виставки, які прагнуть гострих вражень, матимуть можливість відчути себе учасниками ралі-рейду за кермом Renault Trucks серії K, завдяки двом новим симуляторам водіння із шоломами віртуальної реальності та рухомими сидіннями.

 

Вантажні автомобілі, що виставлятимуться на стенді Renault Trucks:

— D Wide Z.E. 26 т., вантажівка із колісною формулою 6×2, оснащена електродвигуном.

— Master Z.E. 3,1 т., оснащена електродвигуном.

— D 14, 240 к.с., оснащена 5-літровим двигуном стандарту Євро 6, що може працювати на синтетичному паливі (xTL).

— T High 520, тягач із колісною формулою 4×2, обмежена серія Renault Sport Racing, оснащений 13-літровим двигуном стандарту Євро 6.

— T High 520 Maxispace, тягач із колісною формулою 4×2, оснащений 13-літровим двигуном стандарту Євро 6.

— T 460 Sleeper Cab, вантажівка із колісною формулою 6×2, оснащена 11-літровим двигуном стандарту Євро 6.

— C 480 Optitrack+ 4×2, оснащений 13-літровим двигуном стандарту Євро 6.

На стенді будуть також присутні спеціалісти Renault Trucks Financial Services, які пропонуватимуть клієнтам персоналізовані фінансові та страхові рішення.

 

Короткі відомості про Renault Trucks

Спираючись на понад столітню спадщину французького автомобілебудування, Renault Trucks забезпечує професійних гравців транспортного ринку широким спектром послуг та автомобілів (від 2,8 до 120 т.), які можуть використовуватись у розвезенні продукції на місцевому та регіональному рівнях, роботі на будівництві та перевезеннях на дальні відстані. Вантажівки Renault Trucks витривалі та надійні, із низьким рівнем споживання палива, що дозволяє підвищити ефективність їх роботи та знизити операційні витрати. Renault Trucks постачає та обслуговує свої автомобілі через мережу дилерів, до якої входять понад 1500 пунктів обслуговування. Вантажівки Renault Trucks розробляються та збираються у Франції, і там же виготовляється більшість їх деталей.

Renault Trucks є частиною Volvo Group, одного із провідних світових виробників вантажівок, автобусів, будівельного обладнання і морських та промислових двигунів. Група також надає комплексні рішення у сфері фінансування та обслуговування. Volvo Group, кількість працівників якої становить близько 95 тисяч осіб, має виробничі підприємства у 18 країнах та продає свою продукцію на більш ніж 190 ринках. У 2017 р. чистий обсяг продажів Volvo Group склав приблизно 335 млрд. шведських крон (35 млрд. євро). Volvo Group – відкрита акціонерна компанія із штаб-квартирою у Ґетеборзі (Швеція). Акції Volvo котуються на біржі Nasdaq у Стокгольмі

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.