Ford Focus нового покоління

Кoмпaнія Ford прeдстaвилa Focus чeтвeртoгo пoкoління. Нoвинкa з'явиться нa єврoпeйськoму ринку вжe в цьoму рoці.

Нoвий Ford Focus, як і раніше, буде доступний в трьох варіантах кузова — п'ятидверний хетчбек, універсал і седан (Focus в кузові «седан» буде доступний лише в Азії). Однак при цьому він вперше буде доступний в крос-версії Active і розкішної версії Vignale.

 

Новий Focus став першою моделлю Ford, побудованої на новій модульній платформі C2. Хетчбек став довшим за попередника на 36 мм, таким чином довжина сладає 4378 мм. Ширина зменшилася на 20 мм і складає тепер 1825 мм; висота стала менше на 43 мм і дорівнює 1 454 мм; вага зменшилася на 88 кг. Колісна база збільшилася на 53 мм — її розмір став дорівнює 2683 мм.

 

Гамма двигунів Focus четвертого покоління складається з бензинових турбодвигунів EcoBoost і дизельних моторів EcoBlue. Трьохциліндровий двигуни будуть доступні в версіях об'ємом 1,0 літра і 1,5 літра та отримають функцію деактивації одного циліндра при малих навантаженнях; вони також будуть доступні в різних варіантах потужності: 1.0 двигун — у версіях з 85, 100 і 125 к.с., а 2.0 — у версіях з 150 і 182 к.с.

 

Дизельні ж мотори будуть йти в версіях об'ємом 1,5 і 2,0 літра; перший буде доступний в двох варіантах потужності — 95 к.с. і 120 к.с., другий же, дволітровий дизель з 150 к.с. Двигуни зможуть поєднуватися з новою 8-ступінчастою автоматичною коробкою перемикання передач або з 6-ступінчастою механічною КПП.

Focus четвертого покоління також отримає багате технологічне оснащення — зокрема, активного помічника парковки другого покоління, систему кругового огляду Co-Pilo360, функцію розпізнавання знаків обмеження швидкості, а також ряд інших функцій і систем. Крім того, новий Focus стане першою моделлю Ford в Європі, що отримала проекційний дисплей.

 

Focus нової генерації також отримає ряд систем безпеки — в їх список увійдуть система запобігання зіткнень з функцією визначення пішоходів і велосипедистів, система поставарійного гальмування, система попередження про наближення транспорта при виїзді з парковки заднім ходом і інші системи.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.