Lamborghini Urus показали в Сінгапурі

Нoвий ітaлійський "супeркaр-пoзaшляxoвик" Lamborghini Urus, нaрeшті прeдстaвили світу. Під кaпoтoм Urus дві турбіни 4.0-літрoвий V8 пoтужністю 650 кінськиx сил і з крутним моментом в 850 Нм.

Розгін з місця до швидкості 100 км/год всього за 3,5 секунди. Максимальна швидкість Lamborghini Urus — 305 км/год.

Через тиждень після дебюту Urus в італійському Санта-Аганта Болоньєзе, Lamborghini відчинила двері ArtScience Museum в Марина-Бей в Сінгапурі, де автомобіль вперше показали поза рідними стінами.

 

Азіатські багатії входять в основну цільову групу покупців Urus, тому дебют в Сінгапурі є вельми значущим кроком для компанії. На презентації були присутні директор з маркетингу Lamborghini Катя Бассі (перш займала посади в Aston Martin і Ferrari) та комерційний директор виробника Федеріко Фоскіні, правда, самого шефа компанії Стефано Доменікалі вирішили з цього приводу не турбувати.

 

Церемонії презентації Urus передував автопробіг по Сінгапуру колони з 122 автомобілів марки Lamborghin.

 

Lamborghini Urus виходить у продаж з початку 2018 року зі орієнтовною стартовою ціною в $ 200 000. Виробник має намір щорічно випускати по 3 500 примірників позашляховика. Спочатку 4.0 V8 буде єдиним доступним для моделі силовим агрегатом, але в подальшому з'явиться і гібридна версія.


Показать еще

(12)

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.