Оновлений Ford GT 2020 року

Ford oнoвив супeркaр GT нa 2020 рік, oнoвлeння тoркнулися збільшeння пoтужнoсті тa пoліпшeння oxoлoджeння двигуна. Крім того, титановий вихлоп від Akrapovic тепер є стандартним для GT.

2020 GT отримує додаткові 13 к.с. в порівнянні з 2017-19 GT, в результаті чого загальна потужність становить 660 к.с. Оновлений двигун EcoBoost має більш широкий діапазон крутящих моментів та переглянуте калібрування двигуна, а також механічні удосконалення, що включають поршні з охолодженням та котушки запалювання з більш високою енергією, завдяки матеріалам GT Mk II, випущених обмеженим тиражем.

 

Додаткові оновлення охолодження та повітряного потоку двигуна включають в себе нові опорні повітроводи, призначені для збільшення повітряного потоку на 50%, в той час як більш великі проміжні охолоджувачі підтримують температуру наддувочного повітря нижчою, зберігаючи пікову потужність для самих напружених і високотемпературних сеансів на трасі.

 

Як уже згадувалося, титановий вихлоп Akrapoviс тепер є стандартним для GT. Це дозволило зекономити 4 кг в порівнянні з попередньою системою, в той же час забезпечуючи глибоке бурчання від 3.5L twin-turbo V6.

 

На фото представлено нове видання Liquid Carbon і оновлена ліврея Gulf Racing Heritage. Корпус з вуглецевого волокна не містить ніякої фарби, крім спеціального прозорого покриття. GT Liquid Carbon оснащений карбоновими колесами в стандартній комплектації. Власники зможуть вибрати титанові гайки, шестигранні анкери, п'ять варіантів інтер'єру та п'ять кольорів супорта.

 

Що стосується лівреї Gulf Racing Heritage, оновлений дизайн включає в себе чорну смужку для поділу чітких синіх і помаранчевих кольорів, нагадуючи так, як була на переможній машині в 1968-69 роках Ле-Мана GT40.

 

Додатковий номер з вуглецевого волокна перемикається з 9 на моделі 2019 року на 6 для 2020 року, що відповідає номеру історичного серійного автомобіля з виграшем, шасі № 1075. Вперше на моделі спадщини покупці можуть перейти на вуглецеве волокно. диски замість алюмінієвого сплаву.

 

Виробництво Ford GT другого покоління буде завершено в 2022 році.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.