Що ж таке іпотечне кредитування, і з чим його їдять? — відео, відгуки, поради

Іпотечний кредит — це кредит, який дається на довгий термін для покупки житла. Житло в даному випадку виступає також в ролі застави. Заставою може служити не тільки квартира, а й будь-яка нерухомість, яка перебуває у власності покупця.

Рекомендуємо:

Відео: Позика на карту України з поганою кредитною історією, онлайн кредит, мікрокредит, кредит онлайн

Джерело: Позика на карту України з поганою кредитною історією, онлайн кредит, мікрокредит, кредит онлайн — YouTube

Відгуки:

Компанія " Моя Готівочка (moyagotivochka.com.ua) " пропонує швидкий кредит без застави. Звернувшись до даної організації, всі клієнти зможуть оперативно отримати бажану суму коштів без зайвих дій. Внаслідок цього, звернення в компанію стане оптимальним рішенням у разі гострої необхідності.  

Термін «іпотека» можна зустріти в історії Греції, і з'явився він на початку VI століття. Іпотекою називали відповідальність, яка лежала на боржника. У разі несплати, боржник втрачав землю, отриману ним у ході домовленості.

З усіх банківських продуктів, іпотечний кредит відрізняється в першу дуже відносно низькими ставками, тому багато хто ставить в пріоритет саме цей вид кредитування. При цьому вимоги до позичальників навпаки зростають, в основному за доходами і за придбаним стажу роботи.

Найчастіше банк висуває позичальнику певні умови за цим кредитом, такі як:

— Іпотечне страхування

— Початковий внесок. Розмір цього внеску завжди різний і коливається від 10% до 30%. Але ми не можемо обійти стороною програми, які надає нам держава. Наприклад материнський капітал, вже автоматично є початковим внеском.

Банки в свою чергу, виступають активними гравцями, але на ринку іпотеки знаходяться тільки найбільші з них. До таких банків можна віднести:

— Сбербанк, Дельтакредит, ЮніКредит Банк, Райффайзен банк і ВТБ24

Мало хто знає, що існує ряд дій, які дозволять позичальникові знизити ставку за іпотечним кредитом.

1. В першу чергу, звертайтеся в той банк, яким користуєтеся.

Якщо Ви віддаєте перевагу певному банку, то і отримання іпотечного кредиту варто брати саме в цьому банку. Кожен банк дорожить «своїми» клієнтами, тому може зробити вигідну пропозицію по внесках або зниження ставки, які ніколи не будуть зайвими.

2. Підтвердження доходу довідкою 2-ПДФО

Ви або Ваш роботодавець повинен надати довідку, яка підтверджує ваші доходи. Найчастіше банки збільшують ставку після отримання довідки. У разі якщо у вас крім роботи на кого-то є своє ІП, в заявці варто вказувати зайнятість за наймом, прибуток від ІП вказується як додатковий дохід.

3. Не шкодуйте грошей на комісію

Багато банків запропонують вам заплатити комісію при отриманні іпотеки. Дана комісія найчастіше не вище 5% від загальної суми іпотеки, але якщо ви заплатите цю комісію тоді вам випаде можливість знизити ставку по іпотеки. Якщо ж ви плануєте брати кредит на тривалий термін, то дана опція принесе вам вигоду. Потрібно знати, що якщо ви збираєтеся достроково погасити іпотеку, тоді комісію вам ніхто не поверне!

4. Не відмовляйтеся від іпотечного страхування

По-перше, вам буде спокійніше і безпеку ще ніколи нікому не шкодила. А по-друге, кредитор цілком можливо, звичайно будуть розглядатися і інші аспекти, може піти на поступку і знизити ставку за іпотечним кредитом.

У разі, коли банк відбирає ту чи іншу нерухомість у минулих позичальників які з тих чи інших причин не змогли або ж не захотіли виплачувати іпотечний кредит, на балансі банку це висить мертвим вантажем і виступає в якості пасиву на балансі у банку. У таких випадках банкам потрібно якомога швидше продати дану нерухомість, що б хоч як небудь окупити свої фінансові втрати. Як правило банки продають дане майно або на аукціонах або ж надають великий дисконт, і навіть можуть продати оп заниженій ставці.

5. Уважно стежте за федеральними та регіональними програмами

У деяких областях або інших суб'єктах федерації можна отримати субсидію з регіонального або федерального бюджету на покупку або ж для першого внеску в іпотеку.

6. Гасіть іпотеку достроково

Намагайтеся погасити іпотеку достроково, економте, або ж шукайте інші, інші види додаткового заробітку для того що б виплатити іпотеку раніше терміну. Так ви зможете знизити підсумкову суму переплати.

7. Рефінансування

Всі хочуть знизити ставку за чинною іпотеки, і ви напевно не виняток. У банку діє така практика як рефінансування, даний інструмент передбачений вашим кредитним договором. І відповідно до нього ви в праві звернутися за перерахунком в вашу користь іпотечної ставки.

Підсумуємо, іпотечний кредит дуже зручний і доступний для многий фінансовий інструмент для покупки житла. Але їм потрібно вміло користуватися, ретельно підбирайте банки і стежте за ключовою ставкою центрального банку, ставками рефінансування, і ставками комерційних банків і всіляко намагайтеся що б кінцева переплата була якомога нижчою.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.