Volkswagen Автоцентр-Україна: Світова премєра концепт-кара Tarok

В рaмкax Міжнaрoднoгo aвтoсaлoну в Сaн-Пaулу, відбулaся світoвa прeм'єрa пікaпa нoвoгo пoкoління — Tarok Concept.

Унівeрсaльний повнопривідний автомобіль поєднує в собі характеристики сучасного кроссовера і практичність продуманого п'ятиметрового пікапа. Серед інноваційних рішень — великий вантажний простір, який можна збільшувати завдяки складанню задньою стінці просторої чотирьохдверної подвійної кабіни. Дизайн Tarok Concept, як і його технічна частина, розроблявся з нуля.

 

Цифровий вигляд інтер'єру уособлює нову мову дизайну Volkswagen в сегменті пікапів. Серед яскравих елементів — пофарбована в колір кузова Cypress Metallic планка, що проходить по всій довжині передньої панелі. Вона обрамляє основні складові приладової панелі: дисплей мультимедійної системи, органи управління системи кондиціонування і цифрову приладову панель Digital Cockpit. Всі елементи об'єднані в єдиний візуальний і операційний простір.

 

Tarok Concept агрегатується чотирициліндровим двигуном TSI об'ємом 1.4 л  потужністю 150 к.с. Мотор працює в парі з шестиступіневою автоматичною коробкою передач і постійним повним приводом 4MOTION.

Автосалон Volkswagen Автоцентр-Україна

Адреса: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

Часи роботи: с 8.00 до 20.00

E-mail: yaroshuk@autocenter.dp.ua

WEB: www.autocenter.dp.ua

Перейти на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.