Volvo Trucks представляє нове покоління великотоннажних вантажівок

Volvo Trucks прeдстaвляє чoтири нoві вaнтaжні aвтoмoбілі з aкцeнтoм нa кoмфoрт вoдія, бeзпeку тa прoдуктивність. «Ми дійснo пишaємoся цією вeликoю інвeстицією у мaйбутнє. Нaшa мeтa – бути нaйкрaщим бізнeс-пaртнeрoм нaшиx клієнтів, зрoбивши їx щe більш кoнкурeнтoспрoмoжними тa дoпoмoгти їм зaлучaти нaйкрaщиx вoдіїв на все більш жорсткому ринку», – говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks. Чотири великотоннажні вантажівки – Volvo FH, FH16, FM і FMX – це приблизно дві третини з того, що постачає Volvo Trucks.

Прогнозоване зростання попиту на перевезення чинить тиск на доступність кваліфікованих водіїв у всьому світі. Наприклад, підрахунки показують, що у Європі близько 20% усіх робочих місць водіїв є вакантними. Щоб допомогти клієнтам залучати та утримувати найкращих водіїв, Volvo Trucks ретельно зосередилися на розробці нових вантажівок, щоб зробити їх безпечнішим, ефективнішим та привабливішим робочим інструментом для кваліфікованих водіїв.

«Водії, які керують своєю вантажівкою безпечно та ефективно, є безцінним надбанням для будь-якої транспортної компанії. Відповідальна поведінка за кермом може допомогти знизити рівень викидів СО2 та витрати на пальне, а також сприяє зниженню ризику аварій, травм та позапланових простоїв. Наші нові вантажівки допоможуть водіям працювати ще безпечніше та продуктивніше й нададуть нашим замовникам сильніші аргументи, щоб змагатися за залучення кращих водіїв», – продовжує Роджер Альм.  

 

Широкий модельний ряд вантажних автомобілів Volvo Trucks доступний з багатьма різними моделями кабін та може бути оптимізований для широкого спектру застосувань. У вантажних автомобілях для магістральних перевезень кабіна часто є другою домівкою водія. У вантажівках для регіональних перевезень вона служить мобільним офісом, тоді як вантажівки для будівництва є надійними й практичними робочими інструментами. Тому оглядовість, комфорт, ергономічність, рівень шуму, маневреність та безпека були ключовими орієнтирами при розробці всіх нових моделей вантажівок. Зовнішність вантажівки також була модернізована та уособлює її нові властивості і створює привабливий загальний дизайн.

 

Нова кабіна, що пропонує більше місця та покращену оглядовість – Volvo FM і Volvo FMX

Нові Volvo FM і Volvo FMX мають абсолютно нову кабіну, а також багато тих самих функцій дисплею приладів, що й у Volvo FH та Volvo FH16. Їх внутрішній об'єм був збільшений майже на один кубічний метр, забезпечуючи кращий комфорт і більше робочого простору. Оглядовість тепер ще краща за рахунок більших вікон, зниженої лінії дверей та нових дзеркал.

 

Рульове колесо оснащене функцією нахилу кермової колонки, що дозволяє в ще більшому діапазоні індивідуально регулювати положення керма. Нижнє ліжко у спальній кабіні розташовується вище, ніж раніше, що забезпечує більший комфорт і створює додаткове місце для зберігання під ним. У денній кабіні є 40-літровий відсік для зберігання з внутрішнім освітленням на задній стінці. Комфорт кабіни додатково підвищується завдяки посиленій ізоляції, яка допомагає сховатися від холоду, спеки й шуму, а кліматичний блок з сенсорним управлінням і вуглецевим фільтром сприяє гарній якості повітря за будь-яких умов.

Усі моделі оснащені новим інтерфейсом водія

Тепер у зоні водія є абсолютно новий інтерфейс для відображення інформації та комунікації, націлений на полегшення огляду та управління різними функціями, щоб зменшити напругу та відволікання. Дисплей приладів повністю цифровий, з 12-дюймовим екраном, який дозволяє водієві обирати інформацію, необхідну в даний час. В легкій доступності для водія є додатковий 9-дюймовий боковий дисплей для інформаційно-розважальних функцій, навігації, інформації щодо транспортного засобу та виводу зображення з камер. Функціями можна керувати за допомогою кнопок на кермі, голосового управління або через сенсорний екран та панель управління дисплеєм.

 

Удосконалені системи безпеки для запобігання аварій

Безпека була додатково підвищена завдяки таким функціям, як адаптивне дальнє світло у Volvo FH і Volvo FH16. Система підвищує безпеку для всіх учасників дорожнього руху, автоматично відключаючи вибрані сегменти світлодіодної фари ближнього світла, коли вантажівка наближається до зустрічного транспортного засобу або до транспортного засобу, що рухається попереду.

 

Допомагає кермувати також удосконалена система адаптивного круїз-контролю (ACC) для швидкостей до км/год та круїз-контроль під час руху схилами, який автоматично активує колісні гальма, коли потрібна додаткова сила гальмування для підтримки постійної швидкості при русі схилом униз. Гальмівна система з електронним управлінням (EBS), яка є обов'язковою складовою таких функцій безпеки, як Система попередження зіткнення з функцією екстреного гальмування та Електронна програма стійкості, тепер є стандартною для нової вантажівки. Система динамічного управління від Volvo, з такими системами безпеки як Система утримання смуги і Система підтримки курсової стійкості, тепер також доступна як опція. Система розпізнавання дорожніх знаків виявляє дорожні знаки, такі як заборона обгону, тип дороги та обмеження швидкості, та показує їх на дисплеї приладу.

Оглядовість можна покращити ще більше, додавши кутову камеру на стороні пасажира, яка забезпечує додатковий огляд збоку вантажівки на боковому дисплеї.

 

Ефективні двигуни та альтернативні силові агрегати

І навколишнє середовище, і економіка є важливими факторами для транспортних компаній. Оскільки не буде жодного особливого джерела енергії, яке б вирішувало всі проблеми зміни клімату, а різні транспортні сегменти та завдання потребуватимуть різноманітних рішень, в осяжному майбутньому будуть і далі паралельно існувати кілька типів силових агрегатів.

 

На багатьох ринках Volvo FH і Volvo FM доступні з газовим двигуном на зрідженому природному газі (ЗПГ) стандарту Євро-6, який пропонує паливну економічність та продуктивність нарівні з аналогічними дизельними вантажними автомобілями Volvo, але з набагато меншим впливом на клімат. Газовий двигун може працювати як на біогазі, що знижує рівень викидів CO2 на до 100%, так і на природному газі, що знижує рівень викидів CO2 до 20% порівняно з аналогічними дизельними вантажівками Volvo. Ці показники стосуються викидів, які утворюються під час руху вантажівки (їх також називають «від бака до колеса»).

Новий Volvo FH також може бути обладнаний новим ефективним дизельним двигуном Євро-6, включеним у пакет I-Save, який забезпечує значне скорочення витрат палива і викидів CO2. Наприклад, новий Volvo FH з I-Save для магістральних перевезень поєднує новий двигун D13TC з пакетом функцій та може зекономити до 7%* палива. Версії Євро 3 і 5 також було вдосконалено такими функціями, як Volvo Torque Assist.

* Ствердження про поліпшення економії палива розраховується шляхом порівняння витрат на дизельне паливо і AdBlue для D13TC Євро 6 step D з паливним пакетом «Дальні перевезення» (I-Save) та D13 eSCR Євро 6 step D без паливного пакету «Дальні перевезення». Фактична економія палива може змінюватися залежно від багатьох факторів, таких як досвід водія, використання круїз-контролю, специфікація транспортного засобу, навантаження транспортного засобу, фактична топографія, технічне обслуговування автомобіля та погодні умови.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.