Volvo Trucks презентує новий Volvo FH, який знижує витрати на пальне до 7%

Щoб зaбeзпeчити спoживaчaм прoвідну пaливну eкoнoмічність, Volvo Trucks прeдстaвляє Volvo FH з I-Save. Зaвдяки пoєднaнню нoвoгo двигунa D13TC з oнoвлeними функціями для eкoнoмії пaльнoгo, цe нoвe рішeння мoжe скoрoтити витрaти нa пaливo до 7% при перевезеннях на далекі відстані — не впливаючи негативно на керованість.

Попит на перевезення по всій Європі зростає, а вантажівки долають все більші відстані. У той самий час перевізники стикаються з підвищенням цін на дизельне пальне, що негативно впливає на прибутковість.

 

«Volvo FH з I-Save — наша відповідь на цей виклик. Це комплексне рішення, яке поєднує наші новітні технології, щоб істотно знизити споживання палива при перевезеннях на далекі відстані. Без шкоди для керованості», — говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

 

В основі Volvo FH з I-Save лежить новий, найсучасніший D13TC — найбільш економічний двигун для перевезень на далекі відстані від Volvo Trucks на сьогоднішній день. Він оснащений поршнями із запатентованим хвилеподібним внутрішнім профілем, що покращує згоряння та підвищує ефективність, спрямовуючи тепло і енергію до центру циліндрів. Надлишок енергії у вихлопних газах використовується для живлення двигуна через додаткову турбіну у вихлопній системі, яка називається Turbo Compound.

 

Двигун D13TC виробляє до 300 Нм додаткового крутного моменту, що сприяє меншій потребі в прискоренні та паливі для підтримання сталої швидкості на дорозі. Це ідеальне рішення для клієнтів, які працюють у сфері перевезень на далекі відстані.

 

Серед інших особливостей I-Save — нові економічні задні мости, оновлена система I-See, яка працює на основі картографічних даних, аналізує та пристосовується до градієнтів дороги попереду, та програмне забезпечення для перемикання передач, оптимізоване для перевезень на далекі відстані. Сукупне використання всіх цих продуктів та послуг може забезпечити економію до 7% витрат на паливо у порівнянні з двигуном D13 Євро 6 Step D*.

 

«Ми проробили кожен аспект I-Save, щоб задовольнити потреби перевізників на далекі відстані, особливо тих, які зазвичай долають понад 120 тисяч км за рік», — говорить Метс Францен, директор відділу стратегічних розробок трансмісій у Volvo Trucks. «Чим більший шлях вони долають, тим більше вони можуть заощаджувати. Це потужний двигун, який забезпечує високу паливну економічність та приємний досвід водіння».

Volvo FH з I-Save можна буде замовити з 11 березня 2019 року на європейських ринках.

 

* Порівняння D13TC Євро 6 step D з паливним пакетом для перевезень на далекі відстані (I-Save) і D13 eSCR Євро 6 step D без пакету для перевезень на далекі відстані. Фактичний показник економії пального буде залежати від багатьох факторів, зокрема використання круїз-контролю, фактичної топографії, досвіду водія та погодних умов.


Показать еще

(11)

Факти

Кожна функція I-Save була розроблена для зниження витрат на паливо. Входить до складу Volvo FH з I-Save:

•    Двигун D13TC (Turbo Compound) 460 к. с. (2 600 Нм) або 500 к. с. (2 800 Нм)

•    Нові, високоекономічні задні мости

•    Відключення двигуна при холостому ході

•    I-Cruise з I-Roll, який пристосовує швидкість для підтримання мінімального споживання палива

•    Насос підсилювача кермового управління зі змінним об'ємом

•    Оновлена функція I-See

•    Оновлене програмне забезпечення I-Shift, оптимізоване для перевезень на далекі відстані

 

Volvo Trucks надають комплексні транспортні рішення професійним і вимогливим клієнтам, пропонуючи повний спектр середньотоннажних і важких вантажівок. Підтримка клієнтів забезпечується через глобальну мережу із 2100 дилерів та проведення семінарів у більш ніж 130 країнах світу. При цьому процес складання вантажівок Volvo здійснюється у 15 країнах. За 2018 р. у світі було продано більше ніж 127 000 вантажівок Volvo. Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельного обладнання та морських і промислових двигунів. Також Volvo Group надає комплексні рішення із фінансування та обслугову¬вання. Робота компанії Volvo Trucks ґрунтується на ключових цінностях якості, безпеки та турботи про навколиш¬нє середовище.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.