«Заряджена» версія мінівена Opel Zafira Life

Дo 120-річнoгo ювілeю випуску свoгo пeршoгo aвтoмoбіля нині нaлeжить кoнцeрну PSA компанія Opel приготував незвичайний концепт-кар. Створений на основі серійного мінівена Zafira Life, але відрізняється своєю яскравою зовнішністю, стилізованої під фургон GMC Vandura зі знаменитого серіалу «Команда А».

 

Повна назва автомобиля — O-Team Zafira Life (де «О» — це, зрозуміло, Opel). Виглядає фургон грізно — від спокійної зовнішності серійного буса, яка дісталася Опелю від французьких аналогів Peugeot Expert і Citroen Jumpy, не залишилося і сліду. Особливо звертають на себе увагу такі деталі, як силова труба спереду, величезного розміру антикрило позаду, а також чорно-жовті колеса оригінального дизайну.

 

Зазнав змін і салон. Замість стандартних крісел, спереду з'явилися спортивні шкіряні сидіння від Opel Insignia GSi, а на другому і третьому рядах — капітанські крісла з безліччю регулювань.

 

Під капотом Зафіри встановлений стандартний дизельний двигун потужністю 177 к.с., в парі з яким працює шестиступінчастий «автомат», але завдяки синтезатору звуку, всередині здається, що під капотом стоїть потужний бензиновий V8. А ось більш потужні передні гальма і пневматична підвіска на цьому фургоні абсолютно реальні — висоту кузова можна регулювати дистанційно з пульта.

 

Мінівен поставили на 20-дюймові колеса BBS, а на даху встановили спойлер. Кузов пофарбований у темно-сірий та блідо-сірий кольори прикрашений яскравими контрастними акцентами салатового кольору.

 

Зрозуміло, що подібний «заряджений» минибус — це не більше ніж яскравий концепт. І про появу його серійного аналога, нехай навіть менш брутального, поки що не йдеться.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.