Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Бонуси

Отримати бонус

Бонуси букмекерської контори Париматч

Париматч має багатий вибір акцій та бонусних пропозицій. БК Pari Match регулярно проводить акції та конкурси прогнозів, присвячені топовим футбольним матчам, боям UFC та турнірам з кіберспорту. Для нових клієнтів є кілька вітальних бонусів на вибір. Це не лише фрібети, які треба проставляти, а й повноважний кеш-бонус на бонусний рахунок.

Бонуси під час реєстрації в Париматч

Бонуси при реєстрації Париматч додають грошей на рахунок новачкові. Цей букмекер має кілька бонусів для нових клієнтів, і можна вибрати в залежності від переваг, страховку ставки, 100% бонус на депозит або фрібет з різними умовами. Про всі акції від Париматч ми розповімо докладно. При реєстрації необхідно зробити вибір на користь однієї з них.

Страхування ставки

Як отримати
Щоб отримати бонус у вигляді страховки ставки, перейдіть на сайт БК Париматч за посиланням на сторінку акції, зареєструйтесь, пройдіть ідентифікацію та поповніть рахунок. Сумма страховки – від 20 до 2000 грн.
Як використовувати
Страховка діє ставок з коефіцієнтом від 1.70. Скористатися нею можна протягом 45 днів, причому ставка має бути не тільки зроблена, а й розрахована. Тобто більшість довгострокових парі не підійдуть.
Якщо парі програє, протягом 72 годин після розрахунку його суму повернуть на рахунок. Якщо ви ставили більше ніж 2000 грн, страховка все одно діє, але лише в межах цієї суми. Наприклад, якщо ви уклали першу пару на 3000 грн і програли, на рахунок повернуться 2000 грн.
Як відіграти
Будьте уважні: після нарахування бонусу та до моменту відіграшу виведення коштів із рахунку блокується.
Для виведення коштів вам необхідно укласти парі на суму, що перевищує суму бонусу в 7 разів на ставках типу ординар з коефіцієнтом від 1.70 або експрес з тим самим загальним коефіцієнтом. Для розрахунку суми відіграшу не враховуються ставки, розраховані за послугою кешаут та з коефіцієнтом 1.00 (повернення).
На відіграш дається 45 днів. Коли умови виконані, ви можете замовити виведення всю суму.

Бонус до 10000 грн за перший депозит

Як отримати
Щоб отримати бонус, зареєструйтесь у Parimatch, перейшовши на сайт букмекера за посиланням. Поповніть рахунок на суму від 100 грн. — і отримайте 100% бонус аж до 10000. Його нарахують протягом 72 годин після поповнення облікового запису.

Як використовувати
Бонус можна використовувати для будь-яких ставок на веб-сайті букмекера. Це не фрібет, додаткових обмежень за коефіцієнтами немає.

Як відіграти
Щоб відіграти вітальний бонус, треба зробити одну або кілька ставок на загальну суму, яка в 15 разів перевищує розмір заохочення. Коефіцієнт ставок – не менше 1.70. Якщо ви ставите експреси, то враховується загальний коефіцієнт.

У сумі відіграшу враховуються ставки і прематч, і у лайві. Не враховуються заклади з кефом нижче 1.70, викуплені, а також ставки на статистику.

Зверніть увагу: ви не зможете вивести гроші з основного рахунку, доки не відіграєте або не програєте бонус.

100% бонус за депозит при реєстрації в додатку

Як отримати
Щоб отримати бонус до 2500 грн., треба обов'язково зареєструватися в мобільному додатку букмекера. Щоб скачати, зайдіть на сайт parimatch.ua зі смартфона: вам запропонують завантажити додаток для Android із сайту БК або програму для iOS з App Store.

Бонус зарахують протягом 24 годин із моменту поповнення.

Як використовувати
Використовувати ці гроші можна лише для ставок на спортивні події. Як і у випадку з іншими вітальними бонусами, ви не зможете вивести гроші з основного рахунку, поки не відіграєте або не програєте цей бонус.

Ставити можна з будь-яких пристроїв не обов'язково в додатку.

Як відіграти
Для виведення зарахованих на бонусний рахунок коштів потрібно зробити одну або кілька ставок на суму, яка в 10 разів перевищує розмір бонусу. Коефіцієнт ставок повинен бути не нижче 1.70. Відіграти бонус можна лише ординарами та експресами.

Фрібет 1000 грн новим гравцям

Як отримати
Щоб отримати фрібет у розмірі 1000 грн., необхідно перейти на офіційний сайт букмекерської контори зі сторінки акції, зареєструватися, пройти верифікацію та поповнити свій рахунок сумою від 250 грн. протягом 14 днів після реєстрації.

Фрібет буде нараховано одразу після внесення депозиту.

Як використовувати
Фрібет можна поставити лише цілком, тобто розбити суму на кілька ставок не вийде. Для цього у вікні купона для ставки навпроти рядка використовувати FreeBet необхідно перевести тумблер вправо.

Як відіграти
Фрібет не потрібно відігравати, його треба використовувати, уклавши заклад типу ординар або експрес. У разі виграшу всю суму прибутку за вирахуванням 1000 грн. фрібету можна буде вивести з рахунку.

Термін дії фрибету: 14 днів із моменту внесення депозиту.

Зверніть увагу: з моменту нарахування фрібету до його відіграшу/використання функція виведення коштів для гравця буде недоступною.

Інші бонуси та акції в Париматч

Букмекер періодично проводить конкурси прогнозів на топові спортивні події. Призовий фонд розподіляється між усіма учасниками, які зробили правильний прогноз у рамках акційних ставок.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС