Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Реєстрація

Реєстрація

Реєстрація в Parimatch: як створити акаунт і почати користуватися

Щоб робити ставки в букмекерській конторі ПариМатч, потрібен обліковий запис з ігровим рахунком. Зареєструватися можна на офіційному сайті parimatch.ua з ПК або телефону, а також через застосунок для iOS або Android.

У статті розповімо, як створити ігровий аккаунт із різних пристроїв і почати користуватися Parimatch для ставок на спорт.

Париматч реєстрація на офіційному сайті БК

Кнопка Реєстрація розташована в правому верхньому кутку головної сторінки сайту. Натискання на неї приведе на сторінку введення даних.

Щоб створити новий акаунт, вкажіть номер мобільного телефону, придумайте пароль і підтвердіть, що вам виповнився 21 рік (поставте галочку в чекбоксі). Натисніть Зареєструватися, і залишиться лише підтвердити телефон введенням шестизначного смс-коду. Номер телефону згодом можна використовувати для авторизації та входу в особистий кабінет.

Після реєстрації вам буде присвоєно номер рахунку.

Як зареєструватися в Париматч через мобільну версію

Реєстрація на Parimatch мобільному сайті організована так само, як і на десктоп-версії:

 • Зайдіть на parimatch.ua з телефону.
 • У верхній частині екрана тапніть Реєстрація.
 • Вкажіть номер, пароль, поставте галочки, натисніть Зареєструватися.
 • Підтвердіть телефонний номер.

Реєстрація в Париматч через додаток

Реєстрація можлива і в додатку Париматч для айфонів або Андроїд-смартфонів. Завантажити додаток можна на комп'ютерній та мобільній версіях сайту, а версію для iOS - і в App Store.

Щоб зареєструватися, виберіть Профіль >> Реєстрація. У полях вкажіть телефонний номер, пароль, поставте галочки і тапніть Зареєструватися. Підтвердіть телефон введенням смс-коду, і акаунт буде створено.

Ідентифікація особистості в БК Parimatch

Щоб пройти онлайн-ідентифікацію, виконайте такі кроки:

 • Зайдіть у розділ Профіль.
 • Натисніть Персональні дані і заповніть усі поля: дата народження, емейл, ім'я, прізвище, країна проживання, секретне запитання.
 • Далі - Зберегти.
 • Натисніть Підтвердження акаунта.
 • Виберіть документ, що засвідчує особу (паспорт, закордонний паспорт, посвідка на проживання, посвідчення біженця), або тапніть Інший..
 • Прикріпіть у відповідних полях фото або скани документа і натисніть Відправити.
 • Особливості реєстрації в Париматч

  Ми наполегливо радимо ознайомитися з правилами Parimatch перед реєстрацією. Це допоможе уникнути спірних ситуацій. Правила різних букмекерських контор можуть відрізнятися.

  Під час реєстрації особисті дані треба вказувати без помилок. Це дасть змогу швидко і без проблем пройти ідентифікацію та виводити гроші.

  Як зареєструватися в Parimatch і отримати бонус

  Букмекер пропонує бонус 100% за перше поповнення рахунку. Для отримання необхідно поповнити баланс протягом 7 днів після реєстрації. Мінімальна сума поповнення - 100 грн. Бонус нараховується протягом 24 годин після виконання цих умов, максимальна сума - 10 000 грн.

  Бонус потрібно відіграти в 10-кратному розмірі, у залік відіграшу йдуть ставки з коефіцієнтом не менше 1.5.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС