Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Вхід

Вхід в особистий кабінет
Після реєстрації та активації аккаунта на офіційному сайті букмекера Париматч новий клієнт отримує доступ до особистого кабінету. Особистий кабінет - це особливий розділ сайту, який дає змогу гравцеві керувати своїми персональними даними, переглядати статистичну інформацію за ставками, а також поповнювати ігровий рахунок і виводити з нього грошові кошти. Про особливості особистого кабінету на сайті БК PariMatch ми поговоримо трохи нижче.

Вхід через офіційний сайт

Щоб увійти в особистий кабінет на сайті букмекера, потрібно відкрити головну сторінку і в правому верхньому кутку натиснути на кнопку Вхід. Після цього з'явиться віконце, в якому потрібно вписати логін і пароль. Оформити вхід в особистий кабінет БК Париматч можна за допомогою адреси електронної пошти, номера мобільного телефону або номера рахунку. Усі три ці варіанти можна вказати як логін.

Авторизація через мобільну версію сайту

Кнопка Вхід у мобільній версії сайту розташована в правому верхньому кутку. Увійти у свій профіль користувач може за допомогою адреси електронної пошти, номера мобільного телефону або номера рахунку.

Вхід через мобільний додаток

Для клієнтів букмекерської контори Париматч доступні мобільні додатки для Android та iOS. Під час відвідування офіційного сайту букмекера з мобільного телефону або планшета на стартовій сторінці вгорі по центру буде запропоновано встановити додаток. Система автоматично впізнає платформу, на якій працює мобільний пристрій клієнта, і запропонує встановити застосунок саме під цю операційну систему.

Керування особистим кабінетом у БК Париматч також доступне через офіційний мобільний додаток. Увійти у свій профіль у додатку можна як за допомогою адреси електронної пошти, так і за допомогою номера рахунку або мобільного телефону. Вхід в особистий кабінет у застосунку буде розташований у правому нижньому кутку у вкладці Профіль.

Способи входу в особистий кабінет Париматч

Як логін для авторизації букмекер пропонує кілька варіантів. Способи актуальні як для десктопної та мобільної версій сайту, так і для додатків.

  • Авторизація за допомогою електронної пошти. Один із варіантів - використовувати як логін адресу електронної пошти, зазначену під час реєстрації в БК.
  • Вхід за номером рахунку. Після реєстрації в букмекерській конторі у гравця з'являється номер рахунку, на який він зараховує депозити. Цей номер також можна використовувати як логін.
  • Увійти за номером телефону. Під час реєстрації у букмекера потрібно вказувати номер мобільного телефону. Він теж може використовуватися як логін під час входу в особистий кабінет.

Можливості та функціонал особистого кабінету БК Париматч

В особистому кабінеті доступна низка опцій, які допомагають користувачеві комфортно грати на сайті букмекера. Профіль гравця складається з декількох розділів:

  • Персональні дані. Особиста інформація про гравця; також вказано статус ідентифікації.
  • Грошові операції. Розділ призначений для поповнення і виведення коштів з рахунку. Тут же доступ до історії грошових переказів.
  • Мої ставки. Списки розрахованих і укладених парі, підсумок яких поки не підбито.
  • Персональне промо. Відомості про бонуси, які були надані за весь час гри.
  • Налаштування. Гравець може увімкнути автоматичне оновлення коефіцієнтів і сум за cashout.

Допомога та інформація.

Способи зворотного зв'язку з конторою, її правила та умови приймання/розрахунку ставок.
Також варто розповісти про опцію Забули пароль?. Вона знаходиться у вікні авторизації знизу і буде корисна тим, хто забув пароль для входу в особистий кабінет. Для відновлення пароля слід клікнути на кнопку Забули пароль? і виконати інструкції системи. Також поміняти пароль можна в налаштуваннях особистого кабінету або звернувшись до служби підтримки БК Париматч.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС