Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Введення та виведення коштів

Поповнити депозит
БК ПариМатч пропонує своїм клієнтам більше десятка способів поповнення рахунку. У статті ми детально розповімо, як внести депозит на сайті букмекера за допомогою банківської картки та інших платіжних методів, вкажемо ліміти за грошовими операціями, розповімо про комісію та можливі проблеми під час зарахування.

Доступні методи поповнення в Париматч

Букмекерська контора Париматч підтримує такі способи депозиту:

  • Банківські картки Visa, MasterCard;
  • Інтернет-банкінг Monobank, Privat24, ПУМБ, А-Банк, Sens Bank
  • Через термінали EasyPay, iBOX;

Мінімальна сума переказу - 10 грн для інтернет-банкінгу, 50 грн - для інших платіжних методів.

Максимальний розмір депозиту для банківських систем становить 150 000 грн

Транзакції обробляються миттєво, а гроші надходять на ігровий рахунок протягом однієї хвилини. Комісія стягується тільки під час переказів із рахунків мобільних операторів.

Умови букмекера під час введення/виведення коштів

Здійснювати грошові перекази в БК Париматч можуть тільки користувачі, які пройшли верифікацію. Також букмекер прописує низку правил, які стосуються виплати виграшу, але враховувати їх варто ще під час зарахування.

Найпоширеніша помилка під час внесення депозиту - введення неправильних реквізитів. Під час поповнення рахунку перевіряйте платіжну інформацію та суму. Вона не повинна бути більшою за встановлений мінімум.

У разі виникнення труднощів ви завжди можете звернутися до служби підтримки букмекера.

Бонуси під час поповнення

Букмекерська контора Париматч подвоює новим гравцям перший депозит до 10 000 грн. Необхідно лише поповнити баланс від 100 грн. Зарахування винагороди відбувається протягом 72 годин з моменту платежу. Також букмекер пропонує новачкам:

  • Кеш-бонус до 1500 грн;
  • Страховку ставки до 500 грн;
  • Бонус на першу ставку до 2500 грн.

Основні способи виведення грошей з Пари Матч

Перед виведенням грошей з Пари Матч, необхідно обрати зручний платіжний інструмент. Кількість платіжних систем, доступних для виведення, відображає кількість доступних інструментів. Інформація про виконані транзакції та час зарахування коштів відображається в Особистому кабінеті у розділі Статистика.

Переказ коштів на картку

Один із найпопулярніших способів виведення грошей з Пари Матч - це переказ на банківську картку. Більшість клієнтів букмекерської контори володіють дебетовими або банківськими картками, що робить процес виведення швидким та зручним. Картки, створені на базі платіжних систем Mastercard та Visa, є підходящими для здійснення переказу. Однак, беріть до уваги, що банківські організації можуть стягувати комісію за послуги переказу в розмірі від 1,5% до 1,8%. Час зарахування коштів зазвичай коливається від 15 хвилин до 72 годин, але варто зазначити, що операції проводяться лише у робочі дні.

Переказ на мобільний рахунок

Для тих, хто бажає вивести гроші на мобільний рахунок, в Пари Матч доступний спосіб переказу через мобільних операторів. Цей метод дозволяє мати кошти на балансі мобільного телефону, уникнувши необхідності здійснювати переказ на картку або електронний гаманець. Ця опція доступна для операторів з України, а серед них можна обрати Київстар, Lifecell та Vodafone. При використанні цього методу, зверніть увагу на комісію у розмірі 1%, яку стягує Пари Матч за переказ грошей на номер мобільного оператора.

Переказ на електронний гаманець

Ще одним варіантом виведення грошей є переказ на електронний гаманець. Пари Матч дозволяє здійснювати переказ на різні електронні платіжні системи, зокрема Qiwi і Neteller. Час зарахування грошей на електронний гаманець зазвичай становить до 12 годин, і це є зручним варіантом для багатьох гравців. Також, виведення грошей можливе через каси контори або за допомогою банківського переказу. Важливо відзначити, що Пари Матч стала першою букмекерською конторою, яка співпрацює з блокчейном, що дозволяє проводити переказ грошей за рахунок конвертації Біткоїнів.

Умови та обмеження

Пари Матч встановлює певні умови та обмеження на виведення грошей. Для того, щоб здійснити виведення, необхідно пройти верифікацію, під час якої потрібно надати документи, що підтверджують особу гравця. Коли верифікація пройдена, доступ до виведення коштів стає доступним. Проте, букмекерська контора має право блокувати перекази з кількох причин, таких як неправильно заповнені дані в анкеті, неспівпадання інформації про власника картки або електронного гаманця з даними у паспорті, помилки при введенні реквізитів платіжного інструменту, неповноліття гравця, порушення правил БК і т.д.

Також варто зазначити, що у Пари Матч встановлені мінімальні та максимальні ліміти на виведення коштів для кожного платіжного методу. Наприклад, мінімальна сума для виведення на картку становить 100 гривень або 1 000 гривень, на мобільний оператор - 10 гривень або 10 гривень, а для електронних гаманців Qiwi і Neteller - 300 гривень або 10 доларів. Максимальні ліміти залежать від платіжного методу та валюти, наприклад, максимальна сума для депозиту у гривнях становить 10 000 гривень.

У разі виникнення проблем із фінансовими операціями або блокуванням переказів, гравцям рекомендується звертатися до техпідтримки Пари Матч для отримання допомоги та роз'яснень. Також перед виведенням коштів, рекомендується ознайомитися з правилами, встановленими на сайті БК, щоб уникнути непорозумінь та дотримуватися умов виведення.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС